top of page

Coaching & Counseling

Wsparcie emocjonalne i trening rozwoju osobistego, który wspomaga Cię na drodze ku spełnionemu życiu i osiąganiu wmarzonych celów. 

Event Hosting

Warsztaty i eventy, które umożliwiają i wspomagają komunikację grupową, budowanie więzi oraz naukę w zakresie rozwoju osobistego.

Paulina Bolek 

Trenerka rozwoju osobistego (coach/counselor) z

wykształceniem wyższym w dziedzinach filozofii, kultury i 

gender studies, oraz doświadczeniem zawodowym w koordynacji 

projektów/eventów i hotelarstwie. 

 

Zapraszam Cię w podróż w głąb samej siebie! Zapewnię Ci bezpieczną przestrzeń, abyś mogła swobodnie eksplorować swoje emocje, potrzeby i cele. Nauczę Cię jak wykorzystać w realnym świecie i życiu codziennym wszystko to, co w sobie odnajdziesz. Wyposażona w takie doświadczenie i narzędzia, będziesz miała siłę i odwagę żyć tak, jak tego pragniesz.

"Powiedz,

co takiego zamierzasz zrobić

ze swoim jedynym

dzikim i bezcennym życiem?"  

- Mary Oliver

O mnie
Coaching i Counseling

 

Co to jest Coaching i Counseling?

 

"Life coaching" to trening rozwoju osobistego, który skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi. Obejmuje: plany życiowe, wizję w życiu, dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową, organizację, problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami, deficyty uwagi.

 

"Counseling" można przetłumaczyć na polski jako "poradnictwo". Nie oddaje to jednak w pełni znaczenia tego terminu w języku angielskim. W counselingu nie chodzi bowiem o jakieś bezpośrednie udzielanie porad, ale o specyficzny rodzaj wsparcia psychicznego, który pomaga człowiekowi korzystającemu z counselingu osiągnąć utraconą równowagę psychiczną, odnaleźć wyjście z trudnej sytuacji, ale także odkryć w sobie nowe możliwości, spojrzeć w nowy sposób na swoje życie czy relacje itp.

 

Ważne: coaching/counseling to nie psychoterapia - nie jest więc formą leczenia ale bardziej zrelaksowaną i zindywidualizowaną formą wsparcia osobistego.

Dla kogo?

 

Obie formy wsparcia w rozwoju osobistym skierowane są do ludzi, którzy poszukują oraz są otwarci na zmiany w życiu. Często nie do końca wiedzą jakie to zmiany, ale czują, że w ich aktualnym życiu czegoś brakuje. Może poczucia spełnienia w domu i pracy, może ekscytacji, a może radości z dnia codziennego. Tak czy inaczej, są gotowi, lub pragną a nie wiedzą jak, wziąć odpowiedzialność za własne życie i potrzebują wsparcia w tym trudnym procesie transformacji.

 

 

W jakich sytuacjach?

 •  

Trudności w podejmowaniu decyzji

Trudności w komunikacji z innymi

Brak motywacji w życiu/pracy

Trudności w określaniu i osiągania celów

Potrzeba wsparcia w momentach intensywnych zmian życiowych (zmiana pracy, rozpad związku, itp.)

Chęć poznania siebie głębiej, odkrycia własnych ograniczeń i możliwości

Potrzeba porozmawiania z kimś i bycia wysłuchanym, kiedy przyjaciele lub rodzina nie są w stanie spełnić takiej roli (w szczególności, jeśli potrzeba kogoś kto w sposób otwarty, bezstronny i pełen empatii, wysłucha i zaoferuje zewnętrzną perspektywę)

 

Hosting?

 

Swoje doświadczenie zawodowe w hotelarstwie oraz koordynacji projektów, wykorzystuję w organizacji eventów poświęconych rozwojowi osobistemu. Od warsztatów poprzez konferencje, oferuję pomoc administracyjną i organizacyjną, która zapewnia Twoim gościom wygodę, relaks i cenne doświadczenia. Pracuję w formie zleceń krótko- i długoterminowych. Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś ciekawy szczegółowej oferty zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie.

 

Hosting

Cennik

 • Pierwsza sesja zapoznawcza jest darmowa

 • Sesja indywidualna: €45

 • Pakiet 5 sesji: €200

 • Pakiet 10 sesji: €400

 • Studentki i panie z niskim dochodem proszę o kontakt - niższe ceny do uzgodnienia

 • Jedna sesja trwa 60 min

 • Spotykamy sie osobiście lub online

 • Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 21%

Cennik

Kontakt

Your details were sent successfully!

Zapraszam, skontaktuj się ze mną i umów pierwszą bezpłatną sesję orientacyjną. 

Tel: +31 6 25 225 418

KvK: 67270808

 • LinkedIn - Grey Circle
 • Facebook - Grey Circle
Kontakt
bottom of page